Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
6 182
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0.1 kg 1.1 kg
Stils
daugiau mažiau
Tips
daugiau mažiau
Raksts
daugiau mažiau
Neparastas īpašības
daugiau mažiau
Datora izmērs
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Skolas mugursomas

Mugursomas sākumskolēniem internetā

Skolas mugursoma ir viens no svarīgākajiem skolēna piederumiem, tāpēc ir svarīgi to izvēlēties piemērotu un kvalitatīvu. Pareizi izvēlēta soma palīdzēs bērnam augt veselam un veidot pareizu stāju. Jo jaunāks ir bērns, jo vairāk uzmanības jāvelta mugursomas izvēlei.

Mūsu veikalā atrodamas ergonomiskas un stilīgas mugursomas meitenēm un zēniem. Par labu cenu un ātri internetā var iegādāties Affenzahn, Delsey, Enrico Benetti, Ergobag, Satch un citu ražotāju mugursomu bērniem, par kuru priecāsieties ne tikai jūs, bet arī jūsu bērns.

Kādi kritēriji jāizvērtē, izvēloties mugursomu pirmklasniekam?

Sākumskolēna mugursomai jābūt vieglai. Tukšai tai nevajadzētu svērt vairāk par 700 gramiem, bet pilnai – ne vairāk par 10% no bērna svara. Tas palīdzēs bērnam augot saglabāt pareizu stāju.

Pareizai stājai svarīga ir arī mugursomas ortopēdiskā daļa. Ieteicams izvēlēties stingru, ergonomisku mugursomu, kas izgatavota no gaisu caurlaidīga materiāla.

Nopirkto mugursomu noteikti pareizi saregulējiet, lai mugursomas robežas nepārsniegtu bērna ķermeņa robežas. Tai nebūtu jābūt augstākai par plecu zonu, zemākai par gurniem vai platākai par muguru.

Neaizmirstiet arī ļaut bērnam izvēlēties mugursomu, kas viņam patīk, taču nepērciet pirmklasniekam bērnišķīgu mugursomu (nestandarta formas, tādu, kas izskatās pēc rotaļlietas vai tamlīdzīgi), jo tādām parasti nav ergonomisku īpašību, tās nav ietilpīgas.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message