Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
8 90
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0.2 kg 0.9 kg
Virsma
daugiau mažiau
Neparastas īpašības
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Pludmales somas

Ērtai atpūtai pludmalē.

Pludmales somas internetā: kādu izvēlēties?

Vasara ir saules, peldēšanās un atvaļinājumu laiks. Izvēlieties jums ērtāko somu vai mugursomu pludmalei. Mūsu veikalā atrodamas funkcionālas pludmales somas un mugursomas no Picard, Rains, Enrico Benetti un citu ražotāju kolekcijām – augsta kvalitāte un laba cena.Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties pludmales somu?

Svarīgākie pludmales somas parametri: izmērs, materiāls un svars.

Izmērs

Pludmalei paredzētajā somā jāietilpst svarīgākajiem peldēšanās un sauļošanās piederumiem: peldkostīmam, vieglam apģērbam, saulesbrillēm, saules aizsargkrēmam, galvassegai, dvieļiem un citām nepieciešamajām lietām. Taču izvēlieties tādu, kas nav kofera vai ceļojumu somas lielumā. Ir taču tomēr atvaļinājums, un negribētos staipīt līdzi pusi skapja.

Materiāls

Izvēlieties pret ūdeni un tiešiem saules stariem izturīgus materiālus. Šajā gadījumā dabīgās ādas izstrādājumi noteikti neder, jo tiem kaitē ūdens, sāls un saules iedarbība. Izvēlieties nostiprinātu apakšējo daļu un viegli tīrāmu materiālu, kas ātri žūst. Materiālam arī jāspēj izturēt lielu slodzi.

Pludmalei paredzētās somas visbiežāk tiek izgatavotas no tekstila, salmiem, plastmasas, sintētiskiem materiāliem, mākslīgās ādas.

Svars

Lai somas materiāls būtu ne tikai izturīgs, bet arī viegls. Viegls materiāls ne tikai samazinās nesamo svaru, bet arī piešķirs stilam vieglumu. Izvēloties somu, izvērtējiet, vai vajadzīgas dažādas dekoratīvās detaļas, jo tās var padarīt somu ievērojami smagāku.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message