Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
41 84
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0.2 kg 2 kg
Virsma
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Rotaslietu kastītes

Elegantas kastītes rotaslietām.

Rotaslietu kastītes internetā: kāpēc vērts iegādāties?

Rotaslietu kastītes paredzētas ne tikai meitenēm un sievietēm, bet arī vīriešiem. Katram cilvēkam ir rotaslietas un citas nelielas garderobes detaļas, kuras viņš vēlas droši un kārtīgi salikt.

Greznas ādas kastītes, kas ir paredzētas pulksteņiem, aproču pogām, kaklasaites piespraudēm un citām garderobes detaļām, pārsteigs vīriešus ar ietilpību un ērtumu. Sievietēm paredzētās stilīgās, ietilpīgās un ilgmūžīgās kastītes ļauj ērti un droši sakārtot rotaslietu kolekcijas, kas kļūst tikai lielākas.

Ja mājās rotaslietas var droši glabāt atvilktnē vai uz plaukta, tad ceļojumā noderēs maza rotaslietu kastīte vai speciāla somiņa, kas palīdzēs arī aizsargāt rotaslietas no dažādiem pārsteigumiem.

Kam pievērst uzmanību, pērkot rotaslietu kastīti?

Rotaslietu kastīte ir ne tikai skaists istabas piederums, bet arī funkcionāla, izturīga aizsardzība juvelierizstrādājumiem.

Izmērs

Kastītes izmērs ir atkarīgs no kolekcijas lieluma un rotaslietu kolekcijas palielināšanās ātruma. Meiteņu un sieviešu rotaslietu kolekcijām ir tendence palielināties, tāpēc, pērkot rotaslietu kastīti, tas jāņem vērā. Pirms pērkat kastīti sev (vai kā dāvanu), ir jānovērtē jau esošās rotas.

Vērtējot savu kolekciju, atzīmējiet (vai salieciet atsevišķās kaudzītēs), kāda tipa rotaslietas jums ir. Vai ir daudz dažādu formu un izmēru auskaru? Bet varbūt ir bezgalīgi liela gredzenu kolekcija? Izvērtējiet savas kaklarotas: varbūt jums ir lielas pērles, krelles, minimālistiskas ķēdītes?

Tikai pēc rotaslietu izvērtēšanas var izvēlēties piemērotu kastīti vai citu organizēšanas veidu, kas der attiecīgajam rotaslietu tipam. Piekrītiet – ja nav neviena gredzena vai nevalkājat auskarus, jums nav vajadzīga kastīte vai cits aksesuārs auskaru vai gredzenu glabāšanai.

Greznas rotaslietu kastītes ir lieliski piemērotas dārgmetālu (zelta, sudraba un citu metālu), dārgakmeņu un pusdārgakmeņu glabāšanai, jo šīs rotaslietas ir gana trauslas, delikātas un vērtīgas. Daļai no tām ir tendence mitruma vai skābekļa iedarbības dēļ mainīt krāsu, tāpēc, glabājot tās speciālās kastītēs, izvairīsieties ne tikai no ķēdīšu sapiņķerēšanās, bet arī no biežas spodrināšanas (tīrīšanas).

Iegādājoties organizatoru, kuram ir vairākas daļas un nodalījumi, varēsiet viegli sašķirot savas vērtslietas kategorijās un droši glabāt tās. Izvēloties pietiekami funkcionālu un ietilpīgu kastīti, varēsiet priecāties ne tikai par kārtību, bet arī par rotaslietām, kas saglabājas kā jaunas.

Liela kaste maksā vairāk nekā maza, bet laika gaitā tās cena atmaksājas, jo nebūs jāpērk cita lielāka.

Forma

Izvēloties kastīti, svarīgs ir ne tikai izmērs, bet arī forma. Biežāk sastopamās rotaslietu kastīšu formas ir ovāla, taisnstūraina, apaļa vai kvadrāta, taču atrodamas arī unikālu – sirds, gliemežvāka vai briljanta – formu kastītes. Standarta formas kastītes parasti ir ietilpīgākas un funkcionālākas nekā īpaša un unikāla dizaina kastītes.

Pērkot dāvanu, unikālā forma (dizains) noteikti atstās iespaidu, taču izvērtējiet, cik rotaslietu ir dāvanu saņēmējam. Varbūt standarta forma dāvanai būs piemērotāka, ja dāvanas saņēmējs augstāk vērtē klasisku vai minimālisma stilu.

Materiāls

Juvelierizstrādājumus var glabāt kastītēs no dažādiem materiāliem: plastmasas, tekstila, koka, ādas, stikla u. c.

No koka un ādas izgatavotās kastītes ir mazāk izsmalcinātas, stilīgas, bet ir ilgmūžīgas. Ar ādu apvilktas koka kastītes lieliski iederas jebkurā interjerā. Tās ne tikai skaisti izskatās istabā, bet arī aizsargā dārglietas no mitruma un bojājumiem.

Caurspīdīgas plastmasas vai stikla kastītes izskatās skaisti un moderni, var redzēt, kādas rotaslietas ir kastītē. Taču šādas kastītes var viegli salauzt, turklāt tām var nebūt pietiekami daudz nodalījumu, lai rotaslietas varētu sašķirot kategorijās.

Iš tekstilės ar odos pagaminti maišeliai skirti papuošalų organizavimui kelionėje. Jie labai populiarūs, tačiau netinkami (nepatogūs) naudoti kiekvieną dieną. Puikiai apsaugo papuošalus kelyje nuo įtrūkimų, sužeidimų.

Estētika

No tekstila vai ādas izgatavotie maisiņi ir paredzēti rotaslietu organizēšanai ceļojumā. Tie ir ļoti populāri, taču nav piemēroti (ērti) lietošanai ikdienā. Ceļā tie lieliski aizsargā rotaslietas no plaisām, bojājumiem.

Bērnu rotaslietu kastītes bieži ir priecīgās, rotaļīgās formās un košās krāsās, lai katra meitene tādā vēlētos glabāt savu bižutēriju.

Vai kastītei vajadzīga atslēga?

Ja lielākā daļa rotaslietu ir bižutērija, rotaslietu kastīte var arī būt bez atslēgas. Taču, ja jums ir dārgas rotaslietas vai bērni, kuriem patīk visu aptaustīt, atslēga ir neaizstājama aizsardzība jūsu dārglietām. Tā tomēr nepasargā no zagļiem, tāpēc, ja jums ir ļoti dārgi juvelierizstrādājumi, padomājiet arī par drošāku glabāšanas veidu.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message