Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
13 359
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0.1 kg 1.7 kg
Virsma
daugiau mažiau
Stils
daugiau mažiau
Tips
daugiau mažiau
Neparastas īpašības
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Ceļojumu rokassomas

Ekskluzīvas mugursomas ceļojumiem, kas paliek atmiņā.

Ceļojumu rokassomas internetā

Ne visi ceļojumi ir nedēļu vai divas nedēļas gari, daži ir uz vienu vai pāris naktīm. Šādam ceļojumam var pietikt ar ceļojumu rokassomu, kurā ietilpst viss, kas nepieciešams patīkamai nedēļas nogalei vai dažu dienu komandējumam.

Mūsu veikalā atrodamas lieliskas gan vīriešiem, gan sievietēm piemērotas ceļojumu somas, kas ir izturīgas, funkcionālas un stilīgas. Davidts, Enrico Benetti, Titan, Travelite, Wenger un citu uzticamu ražotāju kolekcijās atrodamas dažādu krāsu, stilu un ietilpības ceļojumu somas.

Kāpēc ir vērts iegādāties ceļojumu rokassomu?

Ja ceļojat ar aviokompāniju, kurā ir noteiktas prasības salonā līdzņemamās bagāžas izmēram, vairums ceļojumu rokassomu ietilpst aviokompāniju noteiktajos gabarītos.

Ceļojumu somu parasti ir izgatavota no speciāliem, viegliem materiāliem, tāpēc to ir viegli nēsāt uz pleca, tā nepadara nesamo daudz smagāku.

Speciālie ceļojumu somām paredzētie materiāli parasti ir izturīgi un stingri. Arī somu konstrukcija ir stingra, bet tas aizsargā mantas no transportēšanas laikā iespējamiem bojājumiem vai citām nejaušībām.

Vīriešu un sieviešu ceļojumu rokassomas var lieliski kombinēt ar jebkuru garderobi, jo bieži tās ir neitrālās krāsās un ar klasisku dizainu.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message