UAB „Anis” dibināts 1993. gadā. Uzņēmums intensīvi paplašina rokassomu, naudas maku, ceļojumu somu, mugursomu, koferu, lietussargu, cimdu un citu aksesuāru
mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību. Visa šī perioda laikā esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi tirdzniecības jomā, esam atklājuši daudz jaunu, visā pasaulē
pazīstamu zīmolu, ko varam piedāvāt arī Lietuvas pircējiem. Steidzīgais dzīves ritms, sabiedrības nepieciešamība mainīties un izteikt savu individualitāti mudināja BAGS & MORE strādāt ar tādiem zīmoliem kā Fabrizio, Enrico Benetti, David Jones, Katana. Orientējoties uz jaunās paaudzes vajadzībām, piedāvājam Rains, Fjallraven, CabinZero, Victorinox, Wenger, Ergobag, Nitro produkciju. Tiem, kas meklē greznību, iesakām Picard, Gianni Chiarini, Strellson, Piquadro, Bugatti, Chesterfield. Piedāvājam arī Doplera un Happy Rain lietussargus, Secrid, Maitre naudas makus un citus aksesuārus.
Pašlaik sešās Lietuvas pilsētās (Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Panevēžā, Šauļos un Marijampolē) darbojas 13 BAGS & MORE veikali un divi BAGS & MORE outlet Viļņā.

BAGS & MORE Latvijā

BAGS & MORE atrodas arī Latvijā: 2019. gadā tika atvērts pirmais BAGS & MORE veikals un PICARD salons Rīgā, Akropolē, 2020. gadā – BAGS & MORE PICARD outlet Jūrmalā, bet 2022. gadā – BAGS & MORE veikals Alfa Akropolē Rīgā

Misija

Rūpēties, lai klients pēc mūsu veikalu apmeklējuma vienmēr būtu apmierināts. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs regulāri paplašinām preču klāstu, uzlabojam apkalpošanas kvalitāti un sekojam jaunākajām modes tendencēm

Vīzija

Kļūt par mazumtirdzniecības līderi un klientu, partneru un darbinieku visaugstāk novērtēto uzņēmumu savā jomā.

Vērtības

Klients

Klients ir svarīgākais. Mums pirmajā vietā ir klients un viņa vajadzības. Mūsu mērķis ir vispusīgi kvalitatīvi apkalpot katru apmeklētāju un veidot ar viņu ilgtermiņa attiecības.

Kvalitāte

Vēlamies piedāvāt klientiem tikai kvalitatīvas preces un garantēt to uzticamību.

Pozitīvisms

Gribam radīt draudzīgu, patīkamu atmosfēru. Mūsu klientu var iepriecināt tikai konsultanti labā garastāvoklī, tāpēc mēs rūpējamies par personāla darba vidi, drošību un motivāciju. Labs garastāvoklis un pozitīvisms palīdz sasniegt optimālus darba rezultātus!

Atbildība un uzticamība

Mēs esam atbildīgs un uzticams uzņēmums, jūtam pienākumu pret sabiedrību un vidi. Atbildīgi risinām radušās problēmas un rūpējamies, lai tās neatkārtotos.

Pastāvīga izaugsme

Mēs pastāvīgi meklējam labākos ražotājus, uzticamus zīmolus un vienmēr ejam kopsolī ar jaunākajām modes tendencēm. Elastīgi reaģējam uz pārmaiņām tirgū, atsevišķu klientu vēlmēm un vajadzībām. Esam atvērti inovācijām un progresīvām idejām..

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message