Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
14 25
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0 kg 0.6 kg
Tips
daugiau mažiau
Raksts
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Bērnu rokassomiņas

Bērnu rokassomas skolai un brīvajam laikam.

Bērnu rokassomiņas internetā

Rokassomiņa meitenēm – ne tikai funkcionāls līdzeklis mantu glabāšanai, bet arī iespēja būt tādai kā mamma. Visas meitenes vēlas valkāt apģērbu, aksesuārus, kas ir tādi paši kā mammai.

Mūsu veikalā pieejams plašs rotaļīgu un kvalitatīvu somiņu klāsts meitenēm. Dažādu materiālu, plašas krāsu gammas, daudzu stilu un tipu somiņas atstās neizdzēšamu iespaidu uz meitenēm. Jūsu meitenīte viegli un ātri varēs izvēlēties sev jaunu “draudzeni” no tādām uzticamām preču zīmēm kā Fabrizio, Satch, Affenzahn u. c.

Bet, ja nezināt, ko uzdāvināt mazai meitenītei, padomājiet par stilīgu un oriģinālu somiņu.

Kā izvēlēties ideālu bērnu rokassomiņu?

Bērnu somiņai nav jābūt īpaši funkcionālai, taču tajā jāietilpst meitenītes naudas maciņam, skaistumkopšanas piederumiem un citām sīkām lietām, ko jaunā dāma vēlas ņemt līdzi.

Ideāla rokassomiņa ir tāda, kura vislabāk patīk mazajai princesei. Vienai var patikt mirdzoša jostas somiņa, citai pleca soma mīļākā dzīvnieciņa formā.

Ļaujiet meitenēm eksperimentēt, kombinēt apģērba un aksesuāru krāsas un pašām izveidot savu unikālo stilu! Dotā brīvība un iegūtā stila mācība palīdzēs meitenītei vēlākajos gados.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message