Filtri

Preču zīme
daugiau mažiau
Cena
19 50
Krāsa
daugiau mažiau
Sastāvs
daugiau mažiau
Dzimums
daugiau mažiau
Tags
daugiau mažiau
Svars
0.1 kg 0.9 kg
Virsma
daugiau mažiau
Dziļums
daugiau mažiau
Platums
daugiau mažiau
Augstums
daugiau mažiau
Jauda
daugiau mažiau
Filter

Apģērba maisi, pārvalki

Pietiek vietas visai ceļojuma garderobei.

Apģērba maisi, pārvalki internetā

Tie, kas dodas darījumu braucienos, zina, ka tajos visvairāk kaitina saņurcīts uzvalks, krekls vai kleita. Apģērba maiss vai pārvalks ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu izejamo apģērbu no saņurcīšanās un ātras nolietošanās.

Vai ir vērts iegādāties apģērbu maisus un pārvalkus?

Ceļojumu apģērbu maisi atšķiras no apģērbiem paredzētajiem plastmasas vai tekstila maisiem, ko turam mājās, lai drēbes neberzētos cita gar citu, neapputētu. Šis ir no izturīga materiāla šūts pārvalks ar speciālām detaļām un rokturiem, kurā ir iestiprināti pakaramie (lai apģērbs no tiem nenokristu).

Apģērbu pārvalkā pārvadātās nesalocītās drēbes paliek gludas. Tajās parasti pārvadā vērtīgāko apģērbu. Ja ir papildu pārvalks apģērbam, ietaupīsiet arī vietu koferī vai ceļojumu somā.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties apģērbu pārvalku?

Pārvalki var atšķirties pēc izmēra (garuma), tāpēc izvēloties pievērsiet uzmanību pārvalka garumam un tam, cik garu apģērbu plānojat tajā pārvadāt. Ērti lietojamam maisam ir rāvējslēdzējs visā garumā, kas ļauj bez piepūles pakārt tajā drēbes.

Daļai pārvalku ir ļoti plati rokturi, kas var nebūt ērti lietošanai viesnīcā, jo tie būs par platu, lai pakārtu uz istabā esošajiem pakaramajiem.

Kvalitatīvam un izturīgam apģērba maisam varētu būt arī ārējās kabatas, kas paredzētas pie maisā vestā svētku / oficiālā tērpa velkamo apavu vai aksesuāru glabāšanai.

Izvēlieties bieza, kvalitatīva materiāla maisu, ja vēlaties, lai tas ilgi kalpotu un sargātu jūsu vērtīgāko apģērbu.

Vairāk

Product request form

Thank you!
We will contact you as soon as we review your message