MISIJA – LIETUS! UZTICAMAS LIETUSSARGU PREČU ZĪMES
2022-10-06

Lietuvieši mīl pajokot, ka Lietuvā līst teju katru otro dienu. Arī Latvijā rudenī un pavasarī var rasties šāds iespaids. Tāpēc aksesuārs, bez kura neiztikt nevienam, ir lietussargs. Diemžēl daudzi velta pārāk maz uzmanības, to izvēloties, bet, nopērkot pirmo, kas gadījies ceļā, sagaidāms vairāk moku nekā labuma. Vēlamies atvieglot jūsu izvēli un iepazīstināt ar laika pārbaudītām, kvalitatīvām un stilīgām lietussargu preču zīmēm – DOPPLER, KNIRPS un HAPPY RAIN. 

Austriešu kvalitātes produkts – DOPPLER

Austrijas kompānija DOPPLER darbojas kopš 1946. gada. Eiropā tā tiek uzskatīta par līderi lietussargu un dārza saulessargu ražošanā. Tradīciju ievērošana un zibenīga reakcija un izmaiņām ekonomiskajās vajadzībās – DOPPLER veiksmes noslēpums. Jau ne vienu gadu vien preču zīmes pamatuzdevums ir radīt modernus un kvalitatīvus lietussargus atbilstoši ikviena gaumei un vajadzībām.

Nemitīga ideju meklēšana, dizainu dažādība, kvalitatīvu izejmateriālu izmantošana un nepārtraukta ražošana palīdz preču zīmei saglabāt klientu uzticību un lojalitāti. Lietussargi izceļas ne tikai ar savu dizainu un dekora elementiem, bet arī ar novatorisku tehnoloģiju. Pēdējā laikā īpaši populāri ir dubultā automātiski lietussargi – tādi, kur, nospiežot podziņu, lietussargs atveras un aizveras. Šādi lietussargi ir ļoti ērti lietojami, izturīgi un ilgmūžīgi – ja aksesuāru lietosiet saskaņā ar instrukciju, tas jums kalpos ilgus gadus.

KNIRPS – lietussargi, kas izgudroti un radīti Vācijā

Par salokāmā lietussarga izgudrotāju uzskatītajam Hansam Hauptam ideja dzima pēc smaga ievainojuma karā. Vīrietim bija grūti vienlaikus nes spieķi un lietussargu, tāpēc viņš ķērās pie šīs problēmas risināšanas. Rezultāts – pirmais lietussargs ar teleskopisku korpusu. Pie nosaukuma minētais lietussarga modelis tika, pateicoties Hansa ieradumam šo savu mazuli dēvēt par bērniņu. Knirps vācu valodā nozīmē bērniņš.

1928. gadā sabiedrība BREMSHEY & Co saprata, ka šim produktam ir potenciāls, un sāka ražot pirmos novatoriskos kabatas lietussargus. Tas kļuva par sākumu jaunai ērai – tika radīti visdažādāko izmēru, formu un krāsu lietussargi, radītas un pielāgotas jaunas konstrukcijas, materiāli. Ar laiku preču zīmes sortiments paplašinājās, un šodien KNIRPS lietussargi ir plaši pazīstami visā pasaulē.  Preču zīmes ekskluzivitāte – uzmanības veltīšana detaļām un kvalitātes kontrole. KNIRPS produkti ir izgatavoti lietošanai pat visdrēgnākajos laikapstākļos. Tie ir izturīgi, ilgmūžīgi un stilīgi.

Laimīgi lietū ar HAPPY RAIN

HAPPY RAIN – 1988. gadā Bavārijā dibināts ģimenes bizness, kas paplašinājies un kļuvis par līderi Eiropā. Šodien preču zīmes sortimentā iespējams atrast lietussargus jebkādiem apstākļiem, katra gaumei, vajadzībām un noskaņojumam! Klasiskas krāsas dāmām un džentlmeņiem, ekskluzīvi dizaini spilgtām personībām un dažādi, nevainojamas kvalitātes lietussargu modeļi... Un tas viss – par pievilcīgu cenu.  Ar HAPPY RAIN lietussargiem pat visdrūmākā lietainā diena kļūs gaišāka, jo preču zīmes sauklis ir “Līst? Nu un tad!”