JAUNĀS SEZONAS KRĀSAS: KO MUMS ATNESIS 2022. GADA RUDENS?
2022-10-04

Vasara ir paskrējusi vienā mirklī un aiz sevis atstājusi vien saules noskūpstītas koku lapas. Taču rudens ir ne mazāk valdzinošs gada laiks – pilns jauniem sākumiem, jauniem mērķiem un iedvesmas. Aicinām iepazīties ar rudens sezonas krāsu tendencēm un papildināt savu skapi ar jauniem aksesuāriem.

Krāsu paletē dominē siltums un omulība

Daudziem rudens asociējas ar krūzīti tējas, kafijas vai karstās šokolādes... Tas redzams arī jaunajās modes dizaineru kolekcijās. Šogad dizaineri ir atkal uz pjedestāla cēluši brūno krāsu, kura agrāk raisīja daudz šaubu un īpaši neiedzīvojās apģērbu kolekcijās. Krāsas atgriešanos ietekmēja arī atdzimstošā astoņdesmito gadu mode. Tātad, ja agrāk populāras bija baltas kafijas vai kapučino nokrāsas, tad tagad savā stilā droši var iekļaut pat melnās šokolādes akcentus.

Vēl viena šīs sezonas aktualitāte – aizņemties krāsas no vasaras un pielāgot tās rudenīgām apģērba kombinācijām. Piemēram, dizaineri paņem dzelteno krāsu, nedaudz pieslāpē tās intensitāti un, lūk, – mums ir rudenīga nokrāsa! Tātad 2022. gada rudenī savu aktualitāti nezaudēs arī dzeltenās, oranžās, sarkanās vai zaļganās nokrāsas. Vienīgi tām nevajadzētu būt ļoti piesātinātām.

Arī vēsajiem toņiem atradīsies sava vieta jūsu garderobē

Iespējams, rudenī ir dīvaini ēst saldējumu, taču noteikti nevienu nepārsteigsiet, apģērbjot krēmkrāsas kostīmiņu, žaketīti vai jauku džemperi, kurš atgādinās klasiku – vaniļas saldējumu. Šo krāsu varat kombinēt ar maigiem kafijas toņiem vai pelēkās krāsas kombinācijām. Piemēram, rūsganu apģērba komplektu papildināt ar gaišām detaļām – rokassomiņu, zābakiem vai platmali.

Vēss – tas nenozīmē bāls. Starp šogad valdošajām vēsajām nokrāsām īpaši izceļama zilganā krāsa, kas iedveš enerģiju un dzīvību. Zilai un gaiši zilai nokrāsai dizaineri ir no jauna piešķīruši nozīmi, rudens-ziemas sezonai radot īpaši daudz atlasa vakarkleitu ar dažādiem izšuvumiem. Turklāt zilganas krāsas rokassomiņa lieliski papildinās gaišas apģērba kombinācijas.

Esiet moderni ar BAGS & MORE sortimenta jaunumiem – izvēlieties sava stila ceļabiedru!