NO PUSAUDZES LĪDZ SENIOREI: KĀDU ROKASSOMU IZVĒLĒTIES?
2022-08-31

Šodien modes pasaule mums piedāvā bezgala daudz jaunumu – vienas stila vadlīnijas nomaina citas, bet noteikumi ne tikai tiek aktīvi radīti, bet arī pārkāpti. Neapmaldīties modes tendencēs – tas nav viegls uzdevums gan jaunam cilvēkam, gan senioram, tāpēc aicinām iepazīties ar aksesuāru valkāšanas īpatnībām dažādā vecumā.

Rokassomiņas pusaudžu gados – pašizpausmes līdzeklis

Droši vien būtu grūti atrast jaunu meiteni, kuras skapī nebūtu vismaz vienas rokassomiņas. Pusaudžu gadi – personības un stila meklēšanas laiks, tāpēc rokassomiņa vai mugursoma kļūst ne tikai lietu nēsāšanai paredzētu aksesuāru, bet arī par pašizpausmes līdzekli.

Šajā vecumā gaume var mainīties ļoti ātri, tāpēc rokassoma, kuru nopirkāt savai meitai pērn, iespējams, šogad viņai jau vairs nepatiks. Svarīgi ir dot savai atvasei izvēles brīvību un ļaut izpaust sevi, kā vien vēlas.

Viena no populārākajām preču zīmēm BAGS & MORE sortimentā – DAVID JONES – piedāvā plašu rokassomu un mugursomu izvēli jauneklīga stila cienītājiem. Turklāt jauns aksesuārs būs lieliska dāvana, jaunam mācību gadam sākoties!

Kādas rokassomas nēsā sievietes?

Skaistākie mūsdienu sievietes aksesuāri – drosme un pašpārliecinātība. Tomēr ikdienā visbiežāk neiztikt arī bez gaumīgiem stila elementiem, piemēram, šallītes vai rokassomas. Pēdējo iesakām izvēlēties atbilstošu savam darba un brīvā laika pavadīšanas veidam, kā arī skapja saturam.

Ja jūsu darbavietā dominē stingrs apģērba kods, būtu vērts apsvērt klasiskas rokassomas vai plecu somas variantu. Arī krāsām vajadzētu būt neitrālām, saskanīgām ar citām bāzes (brūnām, melnām, pelēkām) nokrāsām. Ja darbā jums ir liela apģērba brīvība, tad varat brīvi izvēlēties aksesuārus – varat spēlēties ar nokrāsām, jaukt kopā dažādus rakstus un eksperimentēt ar rokassomu modeļiem. Vienmēr esat sapņojusi par shopper stila somu? Lieliski! Domājat, ka klača somiņas jums nepiestāv? Pamēģiniet un uzzināsiet! Kad tad, ja ne tagad?..

Seniores biežāk izvēlas eleganci

Ja vēl aizvien pieturaties pie stereotipiem, ka vecāka gadagājuma cilvēki neceļo, neizklaidējas un neinteresējas par modi... laiks izmest šādas domas no galvas! Šodien ne mazums senioru ar savu stila izjūtu noteikti varētu sacensties ar jaunatni.

Runājot par rokassomām, cienījama vecuma sievietes biežāk izvēlas klasiskas, izsmalcināta stila rokassomas un klača somas. Priekšroka tiek dota arī kvalitatīvam materiālam – pilsētā var satikt seniori ar dabiskas ādas rokassomu, kas tai kalpo jau gadiem ilgi. Turklāt gados vecākām dāmām nereti ir sakrāta vesela aksesuāra kolekcija, kurā var atrast dažādas rokassomiņas dažādiem pasākumiem.

Lai arī kurā vecumposmā jūs atrodaties šobrīd, svarīgākais modes kritiķis jūsu dzīvē esat JŪS pati, tāpēc izvēlieties apģērbu un aksesuārus atbilstoši savai gaumei, nevis vecumam!